XIII Kopernikańskie Seminarium Doktoranckie

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

W imieniu Pana Dziekana Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – prof. dr hab. Edwarda Szłyka oraz Komitetu Organizacyjnego konferencji serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w XIII Kopernikańskim Seminarium Doktoranckim, które odbędzie się w dniach 16 -

18 czerwca 2019 roku w Ośrodku Konferencyjno-Wypoczynkowym Bachotek k.

Brodnicy.

Konferencja jest skierowana do doktorantów i młodych doktorów reprezentujących uczelnie wyższe, realizujących swoje badania w zakresie chemii, biologii, nauk przyrodniczych, farmacji i medycyny oraz fizyki i nauk technicznych.

W związku z tym wydarzeniem, uprzejmie prosimy o przekazanie niniejszego zaproszenia wraz z ulotką z załącznika potencjalnie zainteresowanym odbiorcom, szczególnie doktorantom, młodym pracownikom naukowym (do 35 roku życia), studentom posiadającym aspiracje naukowe, przedstawicielom kół naukowych, opiekunom i promotorom doktorantów.

Wszelkie informacje dotyczące Konferencji znajdują się na stronie

internetowej: http://www.ksd.umk.pl.

W razie pytań prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..