Forests at risk: Białowieża and beyond

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej „Forests at risk: Białowieża and beyond”, która poświęcona będzie potrzebie ochrony lasów naturalnych. Udział w konferencji potwierdzili najwybitniejsi naukowcy z zakresu ekologii ekosystemów leśnych i ich ochrony: prof. David Lindenmayer, prof. William Sutherland, prof. Malcolm Hunter, prof. Robin Chazdon.

Konferencja została objęta patronatem naukowym przez The Europe Section of the Society for Conservaiton Biology a odbędzie się w dniach 12-15 lutego 2019 roku na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego (12-13 lutego) i w Białowieży (14-15 lutego).

Więcej szczegółów i formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo na stronie internetowej konferencji: forestsatrisk.eu <http://forestsatrisk.eu>

W imieniu komitetu organizacyjnego

Olga Cholewińska