Podsumowanie "Staże dla studentów WRIB"

I edycja projektu „Staże dla studentów Wydziału Rolnictwa i Biologii SGGW w Warszawie” zostanie zakończona podsumowaniem, które nastąpi na spotkaniu panelowym 27 października 2017 roku o godz. 9.00 w Sali Rady Wydziały Rolnictwa i Biologii (budynek 37, sala 0/106Bb). Głównym elementem panelu będą prezentacje multimedialne stażystów o swoich miejscach stażu, zrealizowanym programie oraz mocnych i słabych stronach swojego przygotowania do wejścia na rynek pracy.

Wszyscy stażyści jednej jednostki robią tylko jedną prezentację  do 10 min., (tylko Instytut Nenckiego do 20 min.).

Prezentacja powinna zostać przygotowana zgodnie ze wzorem (do pobrania poniżej) i przed panelem przesłana do Biura projektu na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kolejność prezentacji odbędzie się zgodnie z Agendą spotkania.

Wzór prezentacji
Agenda spotkania