Konkurs na prace mgr

Konkurs Jubileuszowy Banku BNP Paribas na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę magisterską lub licencjacką na temat rozwoju rolnictwa i przetwórstwa rolno-spożywczego!

Bank BNP Paribas obchodzi w bieżącym roku Jubileusz 100-lecia tradycji finansowania agrobiznesu. Jest on bowiem spadkobiercą idei powstałego w 1919 r. Polskiego Państwowego Banku Rolnego i kontynuatorem działań banków specjalizujących się w finansowaniu rolnictwa i gospodarki żywnościowej. Świętując ww. Jubileusz, Bank patrzy jednocześnie w przyszłość tego sektora i wspiera jego rozwój. Jednym z obszarów tego wsparcia jest inwestycja w przyszłość nauki.

Do Konkursu Jubileuszowego mogą być zgłaszane prace absolwentów wszystkich uczelni, których obrona odbyła się w 2018 lub w 2019 roku. Poruszona w nich problematyka musi być związana z szeroko rozumianym rozwojem agrobiznesu, tj. postępem, innowacyjnością i rozwojem gospodarstw rolnych, terenów wiejskich oraz innych działań przynoszących wartość dodaną dla społeczeństwa wiejskiego, środowiska naturalnego, gospodarstw rolnych, przemysłu rolno-spożywczego itp.

Prace konkursowe należy zgłosić do 20 września br. Rozstrzygnięcie Konkursu nastąpi do 15 października br., wyłonionych zostanie 3 Laureatów, którzy otrzymają nagrody finansowe o łącznej wartości 10 000 zł brutto.

Szczegóły (regulamin, formularz zgłoszeniowy etc.) na stronie: