Ogłoszenia

Ograniczenie prowadzenia zajęć w siedzibie uczelni od 19.10 w związku z COVID-19

 

W związku z decyzją Rządu o wprowadzeniu kolejnych działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i podziałem kraju na obszary czerwone i żółte, z dniem 19 października 2020 r. zostaje wprowadzone ograniczenie kształcenia na studiach, studiach podyplomowych oraz w innych formach, a także ograniczenie kształcenia doktorantów, realizowanego przez uczelnie oraz inne podmioty prowadzące kształcenie doktorantów w ich siedzibach lub filiach. 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi informacjami dotyczącymi oragnizacji zajęć w SGGW. 

https://www.sggw.pl/aktualnosci/ograniczenie-prowadzenia-zajec-w-siedzibie-uczelni-od-19-pazdzie

Komunikat

Drodzy Studenci I roku Wydziału Rolnictwa i Biologii (WRiB)

kierunków Rolnictwa, Biologii, Inżynierii ekologicznej i

Ekologicznego rolnictwa i produkcji żywności!

 

Już 1 października 2020 roku spotkamy się w murach SGGW w siedzibie Wydziału Rolnictwa i Biologii w Warszawie przy ulicy Nowoursynowskiej 159, w budynku 37.

Bardzo się cieszymy, że będziemy mogli się poznać.

 

Wcześniej zapraszamy na transmisję Uczelnianej uroczystej inauguracji roku akademickiego 2020/2021, która odbędzie się 30 września 2020 r. o godz. 10.00 na platformie YouTube SGGW.

 

1 października 2020 r. rozpoczynają się zajęcia dla wszystkich studentów WRiB SGGW, zgodnie z planami umieszczonymi na stronie Wydziału.

Państwo, Studenci I roku, będą odbywać zajęcia w trybie hybrydowym – wykłady i część ćwiczeń on-line, natomiast ćwiczenia laboratoryjne stacjonarnie.

Ze względu na obostrzenia związane z COVID-19, władze Wydziału będą spotykać się z Państwem w mniejszych grupach w trakcie zajęć realizowanych stacjonarnie w uczelni w pierwszym tygodniu roku akademickiego.

 

Podpisywanie umów i odbiór legitymacji będzie możliwe w dniach 1-8 października w godzinach 9:00-15:00 (pn-pt studia stacjonarne i pn-so studia niestacjonarne) w Dziekanacie w pokojach:

Biologia I stopień: 0/109

Biologia II stopień: 0/10

Rolnictwo stacjonarne: 0/09

Rolnictwo niestacjonarne: 0/110

Inżynieria ekologiczna: 0/110

Ekologiczne rolnictwo i produkcja żywności: 0/109

Komunikat

Informacje organizacyjne

Dla studentów z naboru uzupełniającego z dnia 6 października br.

W trosce o najwyższy poziom nauczania, nie czekając na wdrożenie Was do wszystkich systemów informatycznych zapraszamy już dziś na zajęcia, które odbędą się już w najbliższy poniedziałek (12-10-2020 r.) od godziny 8:15. Poniedziałkowe zajęcia odbędą się na Kampusie SGGW (ulica Nowoursynowska 159) w budynku nr 37, piętro II w salach Katedry Botaniki i Katedry Biometrii. Szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronach wydziału w strefie dla studenta ( http://agrobiol.sggw.pl/agrobiol/pages/agrobiol/studia-i-i-ii-stopien/--kierunek-rolnictwo/---plany.php ). Dla studentów pierwszego roku został przygotowany specjalny przewodnik, z którym prosimy się zapoznać ( https://www.sggw.pl/aktualnosci/dla-kandydatow_/startbook-sggw ). Jednocześnie przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa epidemiologicznego (https://www.sggw.pl/aktualnosci/zalecenia-dotyczace-covid-19-dla-wszystkich-czlonkow-spolecznosc ).

Uczelnia przygotowała się do przyjęcia Państwa i stworzenia bezpiecznych warunków realizacji zajęć stacjonarnych, które będą odbywać się w mniejszych grupach, aby zadbać o bezpieczeństwo studentów i prowadzących zajęcia.

Czytaj więcej: Komunikat

WAŻNE INFORMACJE DLA STUDENTÓW

Wszyscy studenci zobowiązani są do założenia kont akademickich Office 365

za pośrednictwem strony:

https://www.microsoft.com/pl-pl/education/products/office

W polu – adres e-mail szkoły – należy wpisać: s numer Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
(przykład: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.)

INSTRUKCJA DO POBRANIA  w EHMS. Instrukcje oraz dodatkowe informacje dostępne są w zakładce „Ogłoszenia” systemu EHMS w poszczególnych wiadomościach.

Dzięki usłudze MS Teams możliwy jest bezpośredni kontakt z Prowadzącym zajęcia, uczestnictwo w zajęciach, materiały do zajęć oraz możliwość przesyłania rozwiązanych zadań. Poprzez narzędzie można prowadzić czat, tele-, wideo- rozmowy z Prowadzącymi oraz Kolegami i Koleżankami.

W przypadku problemów Pomoc Informatyczna SGGW pomaga je rozwiązać. Kontakt do Pomocy CI został podany w informacjach na EHMS.

 

INFORMACJE DLA NOWOPRZYJĘTYCH STUDENTÓW W ROKU AKADEMICKIM 2020/2021

 

ZAJĘCIA ZDALNE BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY ZA POŚREDNICTWEM MS TEAMS, KTÓRY JEST DOSTEPNY PO ZALOGOWANIU SIĘ DO KONTA AKADEMICKIEGO. 

KOMUNIKACJA MAILOWA Z PROWADZĄCYMI ZAJĘCIA ORAZ DZIEKANATEM JEST MOŻLIWA WYŁĄCZNIE Z KONTA AKADEMICKIEGO.