Ogłoszenia

Nowa edycja programu ERASMUS+ na lata 2021-2027 - SGGW z oceną „Excellent”!!!

 

W imieniu Biura Współpracy Międzynarodowej oraz Koordynatora WRiB ds. współpracy międzynarodowej i wymiany studentów, jest nam niezmiernie miło poinformować, że SGGW otrzymało Kartę ECHE (Erasmus Charter for Higher Education) na lata 2021-2027!!!

GRATULACJE!!

Co to oznacza?

SGGW doskonale wywiązuje się z kryteriów stawianych przez Komisję Europejską i mimo pandemii nie rezygnuje z wymiany studentów, ale ciągle rozwija się, szukając nowych możliwości. W związku z tym studenci SGGW oraz studenci przyjeżdzający mają zapewnioną możliwość uczestnictwa w programie na kolejnych 6 lat!

 

  

Rektor SGGW powołał dyrektorów instytutów

W dniu 4 stycznia 2021 r. Rektor SGGW prof. dr hab. Michał Zasada wręczył powołania do pełnienia funkcji dyrektora instytutu w kadencji 2021-2024. 

  • Instytut Rolnictwa - dr hab. Łukasz Uzarowicz
  • Instytut Biologii - prof. dr hab. Agnieszka Gniazdowska-Piekarska

Serdecznie gratulujemy!

Relacja z zajęć terenowych

Jak co roku studenci kierunku rolnictwo (studia niestacjonarne) Wydziału Rolnictwa i Biologii SGGW w ramach z zajęć z Przechowywania produktów rolnictwa 4 grudnia 2020 r. odwiedzili Rolniczy Zakład Doświadczalny w Żelaznej. Ze względu na pandemię wszyscy musieli przestrzegać zasad pełnego reżimu sanitarnego.

Czytaj więcej na Agropolska.pl