Skład osobowy Komisji ds. Oceny Jakości Kształcenia

Komisja ds. Oceny Jakości Kształcenia
Powołana dnia 3 listopada 2016 r.

prof. dr hab. Beata Rutkowska
- przewodnicząca

prof. dr hab. Piotr Stypiński

dr inż. Kinga Noras

dr Krystyna Oracz

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. (22) 59 325 33

dr inż. Beata Prabucka

tel. (22) 59 325 76

dr inż. Katarzyna Otulak