Skład osobowy Zespołu ds. Oceny Jakości Kształcenia

Zespół ds. Jakości Kształcenia powołany przez Radę Programową działającą przy Wydziale Rolnictwa i Biologii dla dyscypliny Rolnictwo i Ogrodnictwo w dniu 12 listopada 2019r.

Koordynator ds. Jakości Kształcenia: Dr hab. Magdalena Szymańska

1. Dr hab. Tomasz Sosulski
  2. Dr hab. Ewa Szara
  3. Prof. dr hab. Beata Rutkowska
  4. Dr Wojciech Kwasowski
  5. Dr Kinga Noras
  6. Dr Agnieszka Ciesielska
  7. Prof. dr hab. Janina Gajc-Wolska
  8. Mgr Tadeusz Szymańczak
  9. Łukasz Łuniewski
  10. Mateusz Sakwiński

Zespół ds. Jakości Kształcenia powołany przez Radę Programową działającą przy Wydziale Rolnictwa i Biologii dla dyscypliny Nauki Biologiczne w dniu 22 listopada 2019r.

Koordynator ds. Jakości Kształcenia: Dr hab. Magdalena Szymańska

1. Dr Magdalena Muchorowska