Władze

• ds. nauki:  dr hab. Agnieszka Gniazdowska-Piekarska, prof. SGGW
  • ds. dydaktyki (kierunek rolnictwo): dr Leszek Sieczko,
    ul. Nowoursynowska 159 02-776 Warszawa
  • ds. dydaktyki (kierunek biologia, inżynieria ekologiczna): dr hab. Wojciech Borucki, prof. nadzw.

Pełnomocnicy Dziekana:

• ds. praktyk: dr Sławomir Janakowski

• ds. Kierunku Inżynieria Ekologiczna: prof. dr hab. Józef Chojnicki

• ds. Kontaktów z Gospodarką: dr hab. Stanisław Samborski

• ds. Jakości Kształcenia: prof. dr hab. Beata Rutkowska

• ds. Projektów Badawczych: prof. dr hab. Jan Rozbicki

• ds. Współpracy Międzynarodowej: dr hab. Hazem Kalaji prof. nadzw.

• ds. Wymiany Studentów z Zagranicą: dr Krystyna Oracz

• ds. Potwierdzania Efektów Uczenia się: dr hab. Barbara Łotocka

• ds. Monitorowania Losów Absolwentów: prof. dr hab. Wiesław Szulc

• ds. Współpracy ze Szkołami Średnimi: dr Agnieszka Ciesielska

• ds. Studentów Niepełnosprawnych: lic. Aleksandra Wasiak

• ds. Przeciwdziałania Dyskryminacji i Mobbingowi: dr hab. Stanisław Lenart prof. nadzw.

• ds. Promocji: dr inż. Arkadiusz Artyszak

• Dziekanat Kierownik: Wanda Jedynak
    ul. Nowoursynowska 159 02-776 Warszawa
    tel. (22) 59 325 10, fax 59 325 06 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownicy katedr:

• Katedra Agronomii Kierownik: dr hab. Irena Suwara
    ul. Nowoursynowska 159 02-776 Warszawa
    tel. (22) 59 326 80, 59 327 07 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Katedra Biochemii Kierownik: dr Sławomir Orzechowski
  • Katedra Botaniki Kierownik: dr Mirosław Sobczak
    ul. Nowoursynowska 159 02-776 Warszawa
  • Katedra Doświadczalnictwa i Bioinformatyki Kierownik: dr hab. Krzysztof Pawłowski prof. nadzw.
  • Katedra Fizjologii Roślin Kierownik: dr Anita Wiśniewska
  • Katedra Nauk o Środowisku Glebowym Kierownik: prof. dr hab. Józef Chojnicki
  • Samodzileny Zakład Biologii Mikroogranizmów  dr hab. Tomasz Stępkowski
  • Pole Doświadczalne im. M. Górskiego w Skierniewicach Kierownik: dr hab. Wojciech Stępień prof. nadzw.
    tel. (46) 833 33 11 e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.';document.getElementById('cloak92e31f605e57755de3a5cec0fa1a516d').innerHTML += ''+addy_text92e31f605e57755de3a5cec0fa1a516d+'<\/a>';