A- A A+

lang switcher

Komunikat

Informacje organizacyjne

Dla studentów z naboru uzupełniającego z dnia 6 października br.

W trosce o najwyższy poziom nauczania, nie czekając na wdrożenie Was do wszystkich systemów informatycznych zapraszamy już dziś na zajęcia, które odbędą się już w najbliższy poniedziałek (12-10-2020 r.) od godziny 8:15. Poniedziałkowe zajęcia odbędą się na Kampusie SGGW (ulica Nowoursynowska 159) w budynku nr 37, piętro II w salach Katedry Botaniki i Katedry Biometrii. Szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronach wydziału w strefie dla studenta ( http://agrobiol.sggw.pl/agrobiol/pages/agrobiol/studia-i-i-ii-stopien/--kierunek-rolnictwo/---plany.php ). Dla studentów pierwszego roku został przygotowany specjalny przewodnik, z którym prosimy się zapoznać ( https://www.sggw.pl/aktualnosci/dla-kandydatow_/startbook-sggw ). Jednocześnie przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa epidemiologicznego (https://www.sggw.pl/aktualnosci/zalecenia-dotyczace-covid-19-dla-wszystkich-czlonkow-spolecznosc ).

Uczelnia przygotowała się do przyjęcia Państwa i stworzenia bezpiecznych warunków realizacji zajęć stacjonarnych, które będą odbywać się w mniejszych grupach, aby zadbać o bezpieczeństwo studentów i prowadzących zajęcia.

Wchodząc do budynku, każdy ma obowiązek dezynfekcji rąk płynem z pojemników zamieszczonych przy wejściu. Każda sala po zajęciach będzie wietrzona i dezynfekowana.

Ważne:

  • Każdy student powinien mieć własną maseczkę, fartuch i przestrzegać dystansu społecznego.
  • Prosimy mieć ze sobą własne jedzenie (kanapki, sałatki, owoce, napoje).
  • Bardzo prosimy o punktualne przybycie na zajęcia.
  • Na zajęcia student wnosi własny zeszyt i długopis.

Szczegółowe zasady realizacji zajęć i bezpieczeństwa zostaną określone i udostępnione Państwu przez koordynatorów przedmiotów.

W poniedziałek (12-10-2020) w godzinach popołudniowych na stronach agrobiol.sggw.pl w zakładce kierunek Rolnictwo ( http://agrobiol.sggw.pl/agrobiol/pages/agrobiol/studia-i-i-ii-stopien/--kierunek-rolnictwo.php ) pojawi się kolejny komunikat ze szczegółami dotyczącymi organizacji zajęć w kolejnych dniach.

Tymczasowy przydział do grup (studentów z rekrutacji z dnia 6 października br.).

Studenci o nazwiskach rozpoczynających się na litery:

  • A do G -  grupa 1
  • H do K -  grupa 2
  • L do O -  grupa 3
  • P do S -  grupa 4
  • T do Z -  grupa 5