Staże

Podsumowanie "Staże dla studentów WRIB"

II edycja projektu „Staże dla studentów Wydziału Rolnictwa i Biologii SGGW w Warszawie” zostanie zakończona podsumowaniem, które nastąpi na spotkaniu panelowym 26 października 2018 roku o godz. 9.00 w Sali Rady Wydziały Rolnictwa i Biologii (budynek 37, sala 0/106Bb).

Głównym elementem panelu będą prezentacje multimedialne stażystów o swoich miejscach stażu, zrealizowanym programie oraz mocnych i słabych stronach swojego przygotowania do wejścia na rynek pracy.

Wszyscy stażyści jednej jednostki robią tylko jedną prezentację  do 10 min., (tylko firma PROCAM do 15 min.).

Prezentacja powinna zostać przygotowana zgodnie ze wzorem (do pobrania poniżej) i przed panelem przesłana do Biura projektu na adres mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Wzór prezentacji

Agenda spotkania

 

 

Formularz rejestracyjny


 

 

 

Sposób rejestracji

  1. Na stronie Wydziału Rolnictwa i Biologii jest zakładka STAŻE po rozwinięciu, której widzimy Formularz rejestracyjny lub możemy bezpośrednio wpisać adres strony projektu: wrib.sggw.pl/staze
  2. Wybieramy kierunek Biologia lub Rolnictwo.
  3. Wybieramy miejsce stażowe i podajemy dane: PESEL, Nr Albumu i adres e-mail, po obligatoryjnym wypełnieniu powyższych pól wysyłamy swojezgłoszenie poprzez WYŚLIJ.
  4. Na dzień dzisiejszy możliwy jest wybór tylko jednego miejsca stażowego, inne warianty będziemy rozważali później jeżeli będą potrzebne.
  5. Przy miejscu stażu mamy formułę np. 0/8; oznacza ona liczbę zgłoszonych osób w danym momencie rejestracji czyli w tym przypadku 0 do maksymalnej liczby zgłoszonych, którzy mogą wziąć udział w rekrutacji do tego pracodawcy, jeżeli zapis będzie wyglądał 8/8 to znaczy, że wszystkie miejsca zgłoszeniowe są wypełnione.
  6. Osoby, które zarejestrowały się na stronie projektu muszą wypełnić elektronicznie Załącznik nr 2, wydrukować i w miejscu Średnia arytmetyczna ocen ze studiów z ostatniego semestru uzyskać potwierdzenie w swoim Dziekanacie i następnie złożyć w Biurze projektu II/12 do 21.05.2018 r. do godz. 15:00

Rejestracja trwa od 09.05.2018 r. (środa) godz. 12:00 do 21.05.2018 r. (poniedziałek) godz. 15:00

Strona 1 z 3