dla kandydata

System ochrony i odnowy biologicznie czynnej powierzchni ziemi

Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że do końca kwietnia przyjmujemy zgłoszenia na Ogólnopolską Konferencję Naukową „System ochrony i odnowy biologicznie czynnej powierzchni ziemi” w Kazimierzu Dolnym, w dniach 17-18 września

2018 r. Zgłoszenia przyjmujemy przez formularz “Rejestracja” na stronie www.systemptie.pollub.pl <http://systemptie.pollub.pl> lub emailem w przypadku uczestnictwa bez referatu.

Patronat honorowy konferencji objął Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi /Krzysztof Jurgiel./

Oprócz naukowców planowany jest także udział przedstawicieli firm z prezentacjami opatentowanych technologii.

W cenie konferencji wynoszącej 550,- zł zawarta jest publikacja w czasopiśmie naukowym /Journal of Ecological Engineering/ indeksowanym w Web of Science oraz Scopus.

Istnieje też możliwość zabrania osób towarzyszących (bez prezentacji), z noclegiem i wyżywieniem + uroczysta kolacja w cenie 300 zł od osoby.

Proszę o upowszechnienie tej informacji.

Z poważaniem,

Przewodniczący Komitetu Organizacyjnego

/dr hab. inż. Gabriel Borowski, prof. PL/ www.systemptie.pollub.pl <http://www.systemptie.pollub.pl> Politechnika Lubelska Wydział Inżynierii Środowiska ul. Nadbystrzycka 40B

20-618 Lublin

XXXIV Seminarium Geografii Wsi - przypomnienie

Organizatorzy XXXIV Seminarium Geografii Wsi w imieniu Ośrodka Konferencyjno-Wypoczynkowego POSEJDON w Ustce przypominają, że warunkiem utrzymania rezerwacji noclegu na czas uczestnictwa w Seminarium jest wplata zadatku za co najmniej 1 dobę hotelową do dnia *30.03.2018 r.*

Wpłat należy dokonywać na konto *OKW POSEJDON*:

*OKW POSEJDON w Ustce*

*ul. Rybacka 10*

*76-270 Ustka*

*Bank Gospodarstwa Krajowego Oddział w Gdańsku:*

*45 1130 1121 0006 5624 2920 0011*

**

W przypadku rezygnacji przez Zamawiającego z realizacji przedmiotu umowy, bez względu na przyczynę rezygnacji, wpłacony przez niego zadatek nie podlega zwrotowi.

Prosimy również o podanie danych niezbędnych do wystawienia faktury za noclegi przez recepcję OKW POSEJDON na e-mail:

*Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. <Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.>.*

Jednocześnie informujemy, że opłata uzdrowiskowa na rzecz Urzędu Miasta Ustka nie jest wliczona w cenę noclegu i będzie pobierana w dniu przyjazdu.

Wszelkie informacje dotyczące niniejszej konferencji znajdują się pod

adresem: https://geografia.apsl.edu.pl/.

Nauka Okiem Młodego Naukowca – II Edycja

Fundacja Promovendi serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w *Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej* *„Nauka Okiem Młodego Naukowca” – II Edycja*

*09.06.2018 – Łódź*

Konferencja organizowana jest z myślą o Tobie!

*Dlaczego?*

* stawiamy na interdyscyplinarność – tematyką konferencji będą

zagadnienia przedstawione przez Uczestników;

* wydarzenie naukowe skierowane głównie do studentów, doktorantów oraz

młodych naukowców;

* możliwość zaprezentowania prac badawczych, jak również przeglądowych;

* dogodna forma prezentacji: wystąpienie ustne lub prezentacja posteru

* *obrady prowadzone w języku polskim*

* *abstrakty i artykuły publikowane w języku angielskim;*

* publikacja książki „Abstracts” z nadanym numerem ISBN – dorobek

naukowy w postaci doniesień konferencyjnych;

* publikacja nadesłanych artykułów konferencyjnych w książce

„Articles” z nadanym numerem ISBN;

* w programie konferencji przewidziane jest szkolenie zakończone

uzyskaniem certyfikatu;

* każdy Uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający uczestnictwo w

konferencji;

* najlepsze prezentacje i postery zostaną wyróżnione, a ich autorzy

otrzymają atrakcyjne nagrody oraz dyplomy;

* nad merytoryką konferencji będzie czuwał Komitet Naukowy;

* atrakcyjna wysokość opłaty konferencyjnej.

*Warto wziąć udział w konferencji? *

*Oceń sam!*

I komunikat o Konferencji

Szczegóły i rejestracja na stronie www.promovendi.pl

Masz pytanie? Chętnie na nie odpowiemy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.