Katedra Doświadczalnictwa i Bioinformatyki

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna

Zakres oferowanych badań oraz współpracy z gospodarką

1. Planowanie doświadczeń polowych i laboratoryjnych w badaniach przyrodniczych oraz statystyczna analiza danych

2. Szkolenia informatyczne z zakresu wykorzystania oprogramowania statystycznego i programów do szeroko pojętej analizy danych

3. Przygotowanie aplikacji komputerowych wspomagających produkcję rolniczą