A- A A+

lang switcher

Zasady realizacji zajęć

Drodzy Studenci,

Zapraszamy od 1 czerwca 2020 na zajęcia laboratoryjne i terenowe do zrealizowania w bezpośrednim kontakcie na Uczelni, których realizacja umożliwi Państwu zaliczenie semestru letniego 2019/2020.

Uczelnia przygotowuje się do przyjęcia Państwa i stworzenia bezpiecznych warunków realizacji zajęć, które będą odbywać się w mniejszych grupach, aby zadbać o bezpieczeństwo studentów i prowadzących zajęcia.

Wchodząc do budynku, każdy ma obowiązek dezynfekcji rąk płynem z pojemników zamieszczonych przy wejściu. Każda sala po zajęciach będzie wietrzona i dezynfekowana.

Ważne:

  • Każdy student powinien mieć własną maseczkę i przestrzegać dystansu społecznego.
  • Prosimy mieć ze sobą własne jedzenie (kanapki, sałatki, owoce, napoje).
  • Bardzo prosimy o punktualne przybycie na zajęcia.
  • Na salę, w której realizowane są zajęcia nie można wnosić torebek, plecaków, telefonów. Rzeczy te będą przechowywane w pomieszczeniu wyznaczonym przez prowadzącego zajęcia, zamykanym na klucz.
  • Na zajęcia student wnosi tylko własny zeszyt i długopis.
  • Szczegółowe zasady realizacji zajęć i bezpieczeństwa zostaną określone i udostępnione Państwu przez koordynatorów przedmiotów.

Zajęcia odbywać się będą wg specjalnie przygotowanego planu zajęć dostępnego w zakładce Agrobiol- strefa studenta - plany zajęć dla poszczególnych kierunków studiów stacjonarnych.

Prosimy śledzić informacje i komunikaty na stronie, gdyż plany i decyzje mogą ulegać zmianie.

Informacje dla  studiów niestacjonarnych pojawią się w terminie późniejszym.

Na zajęcia może przyjść tylko osoba zdrowa, bez objawów chorobowych i bez podwyższonej temperatury. Nie mogą w nich uczestniczyć również osoby objęte kwarantanną lub przebywające w domu z osobą odbywającą kwarantannę.

Osoby, które nie mogą uczestniczyć w zajęciach, z wyżej wymienionych powodów, proszone są o zgłoszenie tego faktu do właściwych Prodziekanów na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zajęcia wykładowe, seminaria i audytoryjne nadal będą realizowane całkowicie w trybie zdalnym.

Czekamy na Państwa w murach SGGW.

 

Dziekan i Prodziekani Wydziału Rolnictwa i Biologii