Publiczna obrona rozprawy doktorskiej Pana mgr. inż. Roberta Wrzodaka

Rada Naukowa Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach uprzejmie zawiadamia, że w dniu 22 marca 2018 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej nr 233 w budynku Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach przy ul. Pomologicznej 18 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. inż. Roberta Wrzodaka nt. „Struktura dominacji i szkodliwość fitofagicznych gatunków owadów występujących na cebuli zwyczajnej (Allium cepa L.), uprawianej z siewu jesiennego”.
Promotor:
Prof. dr hab. Jerzy Szwejda (IO w Skierniewicach)
Recenzenci:
Prof. dr hab. Marek Mrówczyński (IOR-PIB w Poznaniu)
Prof. dr hab. Kazimierz Wiech (UR w Krakowie)

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w Bibliotece Instytutu Ogrodnictwa w Skierniewicach przy ul. Konstytucji 3 Maja 1/3.

Zawiadomienie