Dziekanat

ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa
tel. 22 59 325 10, fax 22 59 325 06

KIEROWNIK DZIEKANATU

MGR INŻ. MARTA SARZYŃSKA (pokój 0/13)

KIERUNEK ROLNICTWO

Studia stacjonarne I i II stopnia

MGR INŻ. EMILIA WROŃSKA; pokój 0/10 tel. 22 593 25 15; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Studia niestacjonarne I i II stopnia

MGR INŻ. ANNA ZAWADZKA; pokój 0/110 tel. 22 593 25 13; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan do spraw dydaktyki – kierunek rolnictwo

dr Leszek Sieczko

KIERUNEK BIOLOGIA

Studia stacjonarne I i II stopnia

MGR BOGUMIŁA SZYMAŃSKA pokój 0/11 tel. 22 593 25 09; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan do spraw dydaktyki – kierunek biologia

dr hab. Wojciech Borucki prof. nadzw.

KIERUNEK INŻYNIERIA EKOLOGICZNA

Studia stacjonarne I i II stopnia

MGR INŻ. ANNA ZAWADZKA, pokój 0/110 tel. 22 593 25 13; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan do spraw dydaktyki – kierunek inżynieria ekologiczna

dr hab. Wojciech Borucki prof. nadzw.

Organic Agriculture and Food Production (OAFP)

KIERUNEK Organic Agriculture and Food Production (OAFP)

Prodziekan do spraw dydaktyki

dr Leszek Sieczko

STUDIA PODYPLOMOWE

• Rolnictwo dla absolwentów nierolniczych studiów wyższych
  • Przyroda i biologia

MGR INŻ. BEATA BOREK

MGR ALEKSANDRA WASIAK

Kierownicy studiów podyplomowych:

kierunek rolnictwo:

dr hab. Stanisław Lenart prof. nadzw. - tel. 22 59 326 91; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kierunek przyroda i biologia:

dr hab. Wojciech Borucki prof. nadzw. - tel. ; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

LIC. ALEKSANDRA WASIAK