Dziekanat

Dziekanat Wydziału Rolnictwa i Biologii
ul. Nowoursynowska 159, 02-776 Warszawa
tel. 22 59 325 15, fax 22 59 325 06

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KIEROWNIK DZIEKANATU

MGR INŻ. EMILIA WROŃSKA (p. 0/10)

KIERUNEK ROLNICTWO

Studia stacjonarne I i II stopnia

MGR INŻ. BEATA BOREK; p. 0/9; tel. 22 593 25 01; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Studia niestacjonarne I i II stopnia

MGR INŻ. ANNA ZAWADZKA; p. 0/110 tel. 22 593 25 13; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan do spraw dydaktyki – kierunek rolnictwo

dr Leszek Sieczko

KIERUNEK BIOLOGIA

Studia stacjonarne I  stopnia

MGR BOGUMIŁA SZYMAŃSKA p. 0/11 tel. 22 593 25 08; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Studia stacjonarne II stopnia

MGR INŻ. EMILIA WROŃSKA p. 0/10 tel. 22 593 25 15; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan do spraw dydaktyki – kierunek biologia

dr hab. Wojciech Borucki prof. SGGW

KIERUNEK INŻYNIERIA EKOLOGICZNA

Studia stacjonarne I i II stopnia

MGR INŻ. ANNA ZAWADZKA, p. 0/110 tel. 22 593 25 13; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan do spraw dydaktyki – kierunek inżynieria ekologiczna

dr hab. Wojciech Borucki prof. SGGW

KIERUNEK Organic Agriculture and Food Production (OAFP)

Studia stacjonarne I i II stopnia

MGR BOGUMIŁA SZYMAŃSKA p. 0/109 tel. 22 593 25 09; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prodziekan do spraw dydaktyki - kierunek OAFP

dr Leszek Sieczko

STUDIA PODYPLOMOWE

MGR INŻ. BEATA BOREK p. 0/9 tel. 22 593 25 01; Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kierownicy studiów podyplomowych:

kierunek rolnictwo:

prof. dr hab. Zdzisław Wyszyński

kierunek przyroda i biologia:

dr hab. Wojciech Borucki prof. SGGW - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.