Forests at risk: Białowieża and beyond

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszam do udziału w międzynarodowej konferencji naukowej „Forests at risk: Białowieża and beyond”, która poświęcona będzie potrzebie ochrony lasów naturalnych. Udział w konferencji potwierdzili najwybitniejsi naukowcy z zakresu ekologii ekosystemów leśnych i ich ochrony: prof. David Lindenmayer, prof. William Sutherland, prof. Malcolm Hunter, prof. Robin Chazdon.

Konferencja została objęta patronatem naukowym przez The Europe Section of the Society for Conservaiton Biology a odbędzie się w dniach 12-15 lutego 2019 roku na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego (12-13 lutego) i w Białowieży (14-15 lutego).

Więcej szczegółów i formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo na stronie internetowej konferencji: forestsatrisk.eu <http://forestsatrisk.eu>

W imieniu komitetu organizacyjnego

Olga Cholewińska
Sekretarz konferencji

Ogólnopolska Konferencja Naukowa Młody Erudyta - Nauki Interdyscyplinarne

Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt:"Młody Erudyta - Nauki Interdyscyplinarne"

Ważne terminy:

*Konferencja w Krakowie - 18.05.2018 r.*

*Konferencja w Tarnowie - 14.09.2018 r.*

*Konferencja we Wrocławiu - 21.09.2018 r.*

*Konferencja w Krakowie - 14.12.2018 r.*

http://konferencjenaukowe.com.pl/2018/03/15/ogolnopolska-konferencja-naukowa-pt-mlody-erudyta-nauki-interdyscyplinarne/

Cykl Konferencji o charakterze interdyscyplinarnym pozwalającym na wymianę doświadczeń z innych dziedzin nauki. Celem Konferencji jest integracja środowiska naukowego. Udział w Konferencji to również znakomita okazja do poszerzania własnego dorobku, a także rozwijania umiejętności prezentacyjnych w szczególności przez młodych ludzi nauki.

Więcej informacji w załącznikach.

Zaproszenie

Karta zgłoszeniowa

Wymogi edytorskie monografia