Komunikat

Szanowni Państwo, Studenci Wydziału Rolnictwa i Biologii

W przypadku potwierdzenia zakażenia SARS-CoV-2 lub nałożenia kwarantanny, proszę wypełnić poniższy formularz.

Formularz zgłoszeniowy osób z potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2 lub przebywających na kwarantannie

Dane zawarte w formularzu są gromadzone i przetwarzane z zachowaniem poufności, zgodnie z obowiązującym prawem RODO.

Aby wypełnić formularz należy się zalogować (tak jak do MS Tems) podając adres e-mail: s numer Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (przykład: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.) oraz ustawione hasło.

Ograniczenie prowadzenia zajęć w siedzibie uczelni od 19.10 w związku z COVID-19

 

W związku z decyzją Rządu o wprowadzeniu kolejnych działań zapobiegających rozprzestrzenianiu się wirusa SARS-CoV-2 i podziałem kraju na obszary czerwone i żółte, z dniem 19 października 2020 r. zostaje wprowadzone ograniczenie kształcenia na studiach, studiach podyplomowych oraz w innych formach, a także ograniczenie kształcenia doktorantów, realizowanego przez uczelnie oraz inne podmioty prowadzące kształcenie doktorantów w ich siedzibach lub filiach. 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi informacjami dotyczącymi oragnizacji zajęć w SGGW. 

https://www.sggw.pl/aktualnosci/ograniczenie-prowadzenia-zajec-w-siedzibie-uczelni-od-19-pazdzie

Komunikat

Informacje organizacyjne

Dla studentów z naboru uzupełniającego z dnia 6 października br.

W trosce o najwyższy poziom nauczania, nie czekając na wdrożenie Was do wszystkich systemów informatycznych zapraszamy już dziś na zajęcia, które odbędą się już w najbliższy poniedziałek (12-10-2020 r.) od godziny 8:15. Poniedziałkowe zajęcia odbędą się na Kampusie SGGW (ulica Nowoursynowska 159) w budynku nr 37, piętro II w salach Katedry Botaniki i Katedry Biometrii. Szczegółowy harmonogram znajdziecie na stronach wydziału w strefie dla studenta ( http://agrobiol.sggw.pl/agrobiol/pages/agrobiol/studia-i-i-ii-stopien/--kierunek-rolnictwo/---plany.php ). Dla studentów pierwszego roku został przygotowany specjalny przewodnik, z którym prosimy się zapoznać ( https://www.sggw.pl/aktualnosci/dla-kandydatow_/startbook-sggw ). Jednocześnie przypominamy o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa epidemiologicznego (https://www.sggw.pl/aktualnosci/zalecenia-dotyczace-covid-19-dla-wszystkich-czlonkow-spolecznosc ).

Uczelnia przygotowała się do przyjęcia Państwa i stworzenia bezpiecznych warunków realizacji zajęć stacjonarnych, które będą odbywać się w mniejszych grupach, aby zadbać o bezpieczeństwo studentów i prowadzących zajęcia.

Czytaj więcej: Komunikat